Σπίτι > προϊόντα > Ακροφύσιο SMT > στοματικό κομμάτι 1.8mm για τα ΚΕΦΆΛΙΑ R19-018-155 AA8LW07 εξοπλισμού H08M τοποθέτησης του ΦΟΎΤΖΙ NXT
στοματικό κομμάτι 1.8mm για τα ΚΕΦΆΛΙΑ R19-018-155 AA8LW07 εξοπλισμού H08M τοποθέτησης του ΦΟΎΤΖΙ NXT
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: FUJI
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: R19-018-155
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Price Negotiations
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χρηματοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Με τα αποθέματα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: Μακροπρόθεσμος ανεφοδιασμός
Πάρτε την καλύτερη τιμή
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Επισημαίνω:
ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΟ
Ακροφύσιο επιλογών και θέσεων
Αριθμός μερών:
AA8LW07
όνομα μερών:
Ακροφύσιο 1.8mm Smt
Υλικό:
Κεραμική
Κατάσταση:
Αρχικοί νέος και αντίγραφο νέοι
πρότυπο μηχανών:
Η επιφάνεια AIM του ΦΟΎΤΖΙ τοποθετεί το σύστημα τεχνολογίας
Λειτουργία:
Χρήση για το τμήμα SMD
Αριθμός μερών:
AA8LW07
όνομα μερών:
Ακροφύσιο 1.8mm Smt
Υλικό:
Κεραμική
Κατάσταση:
πρότυπο μηχανών:
Λειτουργία:
Χρήση για το τμήμα SMD
Περιγραφή του προϊόντος
IPH - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ 3431 ΦΟΎΤΖΙ IP SMT - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ Ø 1,0 SS
IPH - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ 3421 ΦΟΎΤΖΙ IP SMT - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ Ø 1,3 ΤΟΥ S
IPH - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ 3411 ΦΟΎΤΖΙ IP SMT - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ Ø 2,5 Μ
IPH - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ 3401 ΦΟΎΤΖΙ IP SMT - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ Ø 4,0 Λ
IPH - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ 4511 ΦΟΎΤΖΙ IP SMT - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ Ø 7,0 LL (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΠ)
IPH - 4520 IP - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ Ø 10,0 LL (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΠ)
IPH - 4531 IP - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ Ø 15,0 LL (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΠ)
IPH - 4541 IP - ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ Ø 20,0 LL (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΠ)
AKPH - 2051 IP2 - SS Ø 1,0 (ΣΤΑΘΕΡΌ)
AKPH - 2031 IP2 - S Ø 1,3 (ΣΤΑΘΕΡΌ)
AKPH - 2041 IP2 - Μ Ø 2,5 (ΣΤΑΘΕΡΌ)
AKPH - 2061 IP2 - Λ Ø 4,0 (ΣΤΑΘΕΡΌ)
AQNA - 3130/39 IP3 - Ø 1,3 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (31 X 31mm)
AQNA - 3140/49 IP3 - Ø 1,8 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (31 X 31mm)
AQNA - 3150/59 IP3 - Ø 2,5 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (31 X 31mm)
AQNA - 3160/69 IP3 - Ø 3,7 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (31 X 31mm)
AQNA - 3170 IP3 - Ø 7,0 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (31 X 31mm)
AQNA - 3180 IP3 - Ø 10,0 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (52 X 52mm)
AQNA - 3190 IP3 - Ø 15,0 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (62 X 62mm)
AQNA - 3200/01 IP3 - Ø 20,0 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (102 X 102mm)
AQNA - 3290/95 IP3 - Ø 3,7 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (52 X 52mm)
AQNA - 3300/04 IP3 - Ø 7,0 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (52 X 52mm)
AQNA - 3310/14 IP3 - Ø 10,0 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (62 X 62mm)
AQNA - 3320/24 IP3 - Ø 15,0 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (102 X 102mm)
AQNA - 3330/34 IP3 - Ø 6,5 (ΣΤΑΘΕΡΌ) (52 X 52mm)