Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: YAMAHA
Πιστοποίηση: ISO
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable price
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χρηματοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1 ημέρα
Δυνατότητα προσφοράς: Μεγάλος στα αποθέματα
Πάρτε την καλύτερη τιμή
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Επισημαίνω:
smt αισθητήρας πίεσης
η επιφάνεια τοποθετεί τα συστατικά
Αριθμός μερών:
Kgr-m7111-C0X
Πρότυπο μερών:
όνομα μερών:
Σύστημα εκτίναξης
Υλικό:
Πλαστικό
Funtion:
Χρησιμοποιημένος για το τσιπ mounter YG88R YAMAHA Smt
Εγγύηση:
1 έτος
Χρόνος Παράδοσης:
Μεγάλος στα αποθέματα
Αριθμός μερών:
Kgr-m7111-C0X
Πρότυπο μερών:
όνομα μερών:
Σύστημα εκτίναξης
Υλικό:
Πλαστικό
Funtion:
Εγγύηση:
Χρόνος Παράδοσης:
Μεγάλος στα αποθέματα
Περιγραφή του προϊόντος
Βαλβίδα KOGANEI ea10a5-pln-301W kgr-m7111-C0X τσιπ YAMAHA YG88R mounter
KGR-M7166-A0X ΒΑΛΒΊΔΑ 2 ΜΟΝΆΔΑ 1
94 KGR-M7111-A0X ΣΎΣΤΗΜΑ ΕΚΤΊΝΑΞΗΣ 2
95 KGR-M7111-B0X ΒΑΛΒΊΔΑ 2
96 KGR-M7111-C0X ΒΑΛΒΊΔΑ 3
97 ΚΛ-M37P1-00X ΒΑΛΒΊΔΑ 1
98 KGR-M7111-F0X ΣΎΣΤΗΜΑ ΕΚΤΊΝΑΞΗΣ, ΕΦΕΔΡΕΊΕΣ 2
99 KGA-M7111-H0X ΒΑΛΒΊΔΑ 2
Μέρος nr.: 9965 000 03804 ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΚΤΊΝΑΞΗΣ ASSY.13W/10W+44W+37W/54W
KGB-M7163-A0X ΜΟΝΆΔΑ ΣΥΣΤΗΜΆΤΩΝ ΕΚΤΊΝΑΞΗΣ
KM5-M7174-A2X ΜΟΝΑΔΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΚΤΊΝΑΞΗΣ
KGT-M7163-00X EJECTER, ΡΗΤΊΝΗ 10W+44W+37W
KHY-M7151-011 ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΚΤΊΝΑΞΗΣ, ΡΗΤΙΝΗ
KHY-M7152-01 EJECTER YS24 21W+34W
KHY-M7154-00 ΜΠΙΤ
K46-M8527-C0 ΦΙΛΤΡΟ
90990-17J010 ORING
KV8-M7163-A0X σύστημα εκτίναξης 37W+44W+13W
Μέρος nr.: 9965 000 09042 ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΚΤΊΝΑΞΗΣ ASSY
Μέρος nr.: 9965 000 03804 37W+44W+10W