Μεταλλικός θόρυβος εσείς βιομηχανική Co., ΕΠΕ

                                Προμηθευτής ανταλλακτικών εξοπλισμού SMT &

                                Επεξεργασία και παραγωγή PCB PCBA

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοδηγός σερβο μηχανών

Σερβο μηχανή MSMD012PJA N610052033AA εναλλασσόμενου ρεύματος SMT για τα αυτόματα μέρη μηχανών εισαγωγής Panasert

Σερβο μηχανή MSMD012PJA N610052033AA εναλλασσόμενου ρεύματος SMT για τα αυτόματα μέρη μηχανών εισαγωγής Panasert

    • SMT AC Servo Motor MSMD012PJA N610052033AA For Panasert Auto Insertion Machines Parts
    • SMT AC Servo Motor MSMD012PJA N610052033AA For Panasert Auto Insertion Machines Parts
  • SMT AC Servo Motor MSMD012PJA N610052033AA For Panasert Auto Insertion Machines Parts

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
    Μάρκα: Panasonic
    Πιστοποίηση: Original new
    Αριθμό μοντέλου: MSMD012PJA

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Χρηματοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 1day
    Δυνατότητα προσφοράς: Μακροπρόθεσμος ανεφοδιασμός
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Αριθμός μερών: N610052033AA Τύπος μοντέλου: MSMD012PJA
    μάρκα: Panasonic όνομα μερών: Μηχανή οδηγών Smt
    πρότυπο μηχανών: Αυτόματα μέρη μηχανών εισαγωγής Panasert Υλικό: Χάλυβα

    Σερβο μηχανή MSMD012PJA N610052033AA εναλλασσόμενου ρεύματος SMT για τα αυτόματα μέρη μηχανών εισαγωγής Panasert
    N610070939AA
    104132011601 ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 1020310301 ΚΑΡΦΙΤΣΑ 104132012101 ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ
    1083520026 ΡΟΔΑ 102031007902 ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΟ 108352000901 ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ
    1041420054 ΚΑΡΦΙΤΣΑ 1041420055 ΑΝΤΙΣΤΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΚΑΡΦΙΤΣΑ 1041420056 ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ
    KXF08ZCAA00 ΈΝΣΦΑΙΡΟΣ ΤΡΙΒΈΑΣ ΕΝΣΦΑΙΡΟΥ ΤΡΙΒΈΑ KXF05XYAA00
    XUC2FP HEXAGON ΚΑΡΎΔΙ Ε-ΤΥΠΩΝ Ε N510017859AA ΔΙΑΤΗΡΩΝΤΑΣ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ
    N510017849AA ΈΝΣΦΑΙΡΟΣ ΤΡΙΒΈΑΣ ΚΑΡΥΔΙΏΝ XLC6901ZZ HEXAGON ΚΑΡΥΔΙΩΝ N510017862AA
    N510018429AA ΔΕΚΑΕΞΑΔΙΚΟ. ΜΟΧΛΌΣ ΥΠΟΔΟΧΩΝ SETSCREW N510018392AA N210067818AA
    N210067823AA ΠΩΜΑ 1041320107 ΆΞΟΝΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑΤΩΝ N210067815AA
    1041420033 ΠΡΟΩΘΗΤΉΣ ΚΑΡΥΔΙΏΝ N210067858AA ΦΡΑΓΜΏΝ N210067822AA ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ N210067820AA
    N610052033AA ΠΑΡΆΛΛΗΛΗ ΚΑΡΦΊΤΣΑ ΟΠΑΔΏΝ XPJ5A12FW CAM ΜΗΧΑΝΩΝ N531CF3A
    XLC6001ZZ LOCKNUT KXF08ZCAA00 ΕΝΣΦΑΙΡΟΥ ΤΡΙΒΈΑ KXF0233AA00 ΈΝΣΦΑΙΡΟΣ ΤΡΙΒΈΑΣ
    N510017849AA ΔΙΑΤΗΡΏΝΤΑΣ ΔΑΧΤΥΛΊΔΙ ΘΗΛΏΝ ΛΙΠΏΝ HEXAGON ΚΑΡΥΔΙΩΝ N510022291AA XUA22FP
    XLC608ZZ ΚΑΡΎΔΙ KXF0BZ0AA00 KXF0DZQAA00 KXF029MAA00 ΕΝΣΦΑΙΡΟΥ ΤΡΙΒΈΑ N510022896AA
    N210078449AA ΟΔΗΓΟΣ 1  
    104693012301 ΟΔΗΓΟΣ 1 ΤΑΙΝΙΩΝ ΣΥΣΤΡΟΦΗΣ  
    104693012401 ΟΔΗΓΟΣ 1 ΤΑΙΝΙΩΝ ΣΥΣΤΡΟΦΗΣ  
    104693012501 ΟΔΗΓΟΣ 1 ΤΑΙΝΙΩΝ ΣΥΣΤΡΟΦΗΣ  
    104693012601 ΟΔΗΓΟΣ 1 ΤΑΙΝΙΩΝ ΣΥΣΤΡΟΦΗΣ  
    104693012701 ΟΔΗΓΟΣ 1 ΤΑΙΝΙΩΝ ΣΥΣΤΡΟΦΗΣ  
    104693012803 ΠΙΑΤΟ (ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΙΝΙΩΝ) 1  
    ΚΑΤΟΧΟΣ 1046930140 (ΚΑΡΦΙΤΣΑ) 2  
    1046930141 ΠΥΡΗΝΑΣ 1  
    1046930142 ΠΥΡΗΝΑΣ 1  
    1046930143 ΠΙΑΤΟ 1 ΟΔΗΓΩΝ  
    1046930144 ΠΙΑΤΟ 1  
    1046930145 ΠΙΑΤΟ 1  
    N510018778AA ε-ΤΥΠΟΣ 6 4 A2J (τρισθενή) ΔΙΑΤΗΡΩΝΤΑΣ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ
    N510022774AA ΕΝΘΕΤΟ 2 SB-4005-ΕΚ ΚΟΜΜΑΤΙΩΝ
    XTB3+12GFC ΔΕΣΜΕΥΤΙΚΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΤΡΥΠΑ ΤΗ ΒΙΔΑ 4 3X12, +, ΤΟ ΧΆΛΥΒΑ, C.P
    N510018732AA ΔΕΣΜΕΥΤΙΚΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΤΡΥΠΑ ΤΗ ΒΙΔΑ 9 4X16 A2J (ΤΡΙΣΘΕΝΈΣ)
    N510018754AA ΕΠΙΠΕΔΗ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΡΥΠΩΝΤΑΣ ΒΙΔΑ 14 4X16 A2S (TRIVARENT)
    N510017941AA ΔΕΣΜΕΥΣΗ της ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΒΙΔΑΣ 2 M4X10-4.8 A2J (Trivale
    N510017947AA ΔΕΣΜΕΥΣΗ της ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΒΙΔΑΣ 2 M4X8-4.8 A2J (Trivalen
    N510018744AA ΠΑΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΡΥΠΩΝΤΑΣ ΒΙΔΑ 5 4X10 A2S (ΤΡΙΣΘΕΝΈΣ)
    N510017855AA HEXAGON ΚΑΡΥΔΙ 1 M4-6H-4T A2J (Trivalen
    N510033285AA ΚΑΡΦΙΤΣΑ 2 87MS5-15
    N986DC575 ΑΝΟΙΞΗ 2 DC575
    ΣΤΑΣΗ 1 104693021407 ΠΑΚΕΤΩΝ  
    104693013701 ΚΑΛΑΘΙ 6  
    1046930116 ΠΙΑΤΟ 1  
    102072901701 ΛΑΒΗ 1  
    1020730028 ΠΙΑΤΟ 1  
    104693012902 ΟΔΗΓΟΣ 2 ΤΑΙΝΙΩΝ  
    104693013002 ΟΔΗΓΟΣ 1 ΤΑΙΝΙΩΝ  
    1046930131 ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΟ 1  
    1046930132 ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ 2  
    104693013801 ΚΑΡΦΙΤΣΑ 12  
    1046930135 ΕΤΙΚΕΤΑ 1  
    1046930236 ΕΤΙΚΕΤΑ 1  
    1046930139 ΠΙΑΤΟ 12  
    N510018756AA ΕΠΙΠΕΔΗ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΡΥΠΩΝΤΑΣ ΒΙΔΑ 12 4X25 A2S (ΤΡΙΣΘΕΝΈΣ)
    N510023032AA ΠΛΗΚΤΡΟ ΔΙΑΣΤΉΜΑΤΟΣ 1 3382330-30030
    N510018495AA ΓΥΡΩ ΑΠΌ ΤΟ ΣΑΦΕΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ 2 3 10H A2S (ΤΡΙΣΘΕΝΈΣ)
    N510017850AA HEXAGON ΚΑΡΥΔΙ 1 μ3-6h-4T A2S (Trivalen
    N510018037AA ΠΑΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΒΙΔΑ 1 M3X10-4.8 A2S (Trivale
    N510018181AA ΕΠΙΠΕΔΗ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΒΙΔΑ 3 M4X8-4.8 A2S (Trivalen
    N510018757AA ΕΠΙΠΕΔΗ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΡΥΠΩΝΤΑΣ ΒΙΔΑ 2 5X20 A2S (ΤΡΙΣΘΕΝΈΣ)
    N510018753AA ΕΠΙΠΕΔΗ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΡΥΠΩΝΤΑΣ ΒΙΔΑ 1 4X10 A2S (ΤΡΙΣΘΕΝΈΣ)
    N510023747AA ΚΑΡΦΙΤΣΑ 1 87CLBGN8-39.0
    N982THA3878 ΤΡΑΒΗΓΜΑ 1 THA-32-3878 ΣΥΡΤΑΡΙΩΝ
    N510018183AA ΕΠΙΠΕΔΗ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΒΙΔΑ 2 M5X10-4.8 A2S (Trivale
    N510017855AA HEXAGON ΚΑΡΥΔΙ 1 M4-6H-4T A2J (Trivalen
    XSS4+8FC ΕΠΙΠΕΔΗ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΒΙΔΑ 1 M4X8, +, ΧΆΛΥΒΑΣ, C.P
    N510018752AA ΕΠΙΠΕΔΗ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΡΥΠΩΝΤΑΣ ΒΙΔΑ 12 3X8 A2S (ΤΡΙΣΘΕΝΈΣ)
    ΜΟΝΑΔΑ 1 1046930190 ΚΑΣΕΤΩΝ  
    1046930191 ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ (ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ) 1  
    ΕΠΙΚΕΦΑΛΉΣ ΜΟΝΆΔΑ 1 N610052080AA J.W.  
    108382010101 ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 1  
    N210067816AA ΠΛΑΙΣΙΟ 1  
    104132010805 ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 1  
    102031002403 ΟΔΗΓΟΣ 1  
    1087120108 ΖΩΝΗ 1  
    1046920109 ΖΩΝΗ 1  
    1020310043 ΣΩΛΗΝΑΣ 1  
    101040203101 ΚΑΡΦΙΤΣΑ (ΣΦΙΓΚΤΗΡΑΣ) 1  
    1041320115 ΑΝΟΙΞΗ 1  
    101056601901 ΠΙΑΤΟ 1  
    1010566028 ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΟ 1  
    1041320125 ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΟ 1  
    1041420049 ΟΔΗΓΟΣ 1  
    1041420050 ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 1  
    102031005302 ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 1  
    102031005203 ΟΔΗΓΟΣ 1  
    1041320144 ΦΡΑΓΜΟΣ 1  
    N510017859AA HEXAGON ΚΑΡΥΔΙ 1 M4-6H-4T A2J (Trivalen
    N510023196AA ΘΕΣΗ 1 SPOS-M4X15-Α
    XPJ3A8FW ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΚΑΡΦΙΤΣΑ 2 3X8, m6A, ΧΆΛΥΒΑΣ
    N648N912019 ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ 1 N912019
    N986A205-075 ΟΔΗΓΟΣ 1 A205107-15
    N510017855AA HEXAGON ΚΑΡΥΔΙ 1 M4-6H-4T A2J (Trivalen
    N210067818AA ΜΟΧΛΟΣ 1  
    N210067823AA ΠΩΜΑ 1  
    1041320107 ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 1  
    N210067815AA ΑΞΟΝΑΣ 1  
    1041420033 ΕΡΓΑΛΕΙΟ 1  
    N210067820AA ΦΡΑΓΜΟΣ 1  
    N210067822AA ΚΑΡΥΔΙ 1  
    N210067858AA ΠΡΟΩΘΗΤΗΣ 1  
    N610052033AA ΜΗΧΑΝΗ 1 (MSMD012PJA)
    N531CF3A ΟΠΑΔΌΣ 1 CF3-Α CAM
    XPJ5A12FW ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΚΑΡΦΙΤΣΑ 2 5X12, m6A, ΧΆΛΥΒΑΣ
    XLC6001ZZ ΕΝΣΦΑΙΡΟΣ ΤΡΙΒΈΑΣ 1 6001ZZ
    KXF0233AA00 LOCKNUT 1 FU01SS
    KXF08ZCAA00 ΕΝΣΦΑΙΡΟΣ ΤΡΙΒΈΑΣ 1 F699ZZ
    N510017849AA HEXAGON ΚΑΡΥΔΙ 1 μ3-6h-4T A2J (Trivalen
    N510022291AA ΘΗΛΗ ΛΙΠΩΝ 1 NGA-6075S
    XUA35FP C-TYPE ΔΙΑΤΗΡΏΝΤΑΣ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΏΝ Γ ガタアナヨウトメワ, ΠΥΡΉΝΑΣ 1
    ΔΕΚΑΕΞΑΔΙΚΌ N510018427AA ロッカクアナンツキトメネジ. ΥΠΟΔΟΧΗ SETSCREW 2
    ΈΝΣΦΑΙΡΟΣ ΤΡΙΒΈΑΣ XLC696ZZ ボールベアリング 2
    ΈΝΣΦΑΙΡΟΣ ΤΡΙΒΈΑΣ XLC6902ZZ ボールベアリング 1
    ΔΕΚΑΕΞΑΔΙΚΌ N510017413AA ロッカクアナツキボルト. ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΚΑΠ ΜΠΟΥΛΌΝΙ 4 ΥΠΟΔΟΧΩΝ
    ΚΑΡΎΔΙ 1 N510017862AA ナット
    ΜΗΧΑΝΗ 1 308380600102 モータ
    POSITIONER N610061375AA ポジショナユニット ΜΟΝΆΔΑ 1
    ΟΔΗΓΌΣ 1 N210066295AA ガイド
    ΟΔΗΓΌΣ 1 N210066184AC ガイド
    ΚΑΡΦΙΤΣΑ 2 1087188201 ピン
    ΦΡΑΓΜΌΣ 1087114005 ブロック (Ρ) (Ρ) 1
    ΜΟΧΛΟΣ 1 1041314011 レバー
    ΑΝΟΙΞΗ 1 102030401203 バネ
    ΚΑΡΦΙΤΣΑ 1 102030401301 ピン
    ΦΡΑΓΜΟΣ 1 108711400901 ブロック
    ΣΚΥΛΙ 108711401001 ドグ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ 1
    ΜΟΧΛΟΣ 1 102030401601 レバー
    ΑΞΟΝΑΣ 1 108711401202 シャフト
    ΦΡΑΓΜΌΣ 1 N210068279AB ブロック
    ΦΡΑΓΜΟΣ 1 102030402604 ブロック
    ΦΡΑΓΜΌΣ 108711401502 ブロック (Λ) (Λ) 1
    ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΟ 1 108711401601 カラー
    ΜΟΧΛΟΣ 1 102030403402 レバー
    ΜΟΧΛΟΣ 1 108711401803 レバー
    ΣΚΥΛΙ 108711401902 ドグ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ 1
    ΑΝΟΙΞΗ 1 1087114020 バネ
    ΠΙΑΤΟ 1 108711402102 プレート
    ΦΡΑΓΜΟΣ 1 1087114027 ブロック
    ΕΠΙΚΕΦΑΛΉΣ ΒΊΔΑ 6 ΖΕΥΚΤΌΝΤΩΝ N510018251AA トラスコネジ
    HEXAGON ΚΑΡΎΔΙ 3 N510017859AA ロッカクナット
    ΑΙΣΘΗΤΉΡΑΣ 1 N310P914SA1 センサ
    ΈΝΣΦΑΙΡΟΣ ΤΡΙΒΈΑΣ KXF00M6AA00 ボールベアリング 3
    ΔΕΚΑΕΞΑΔΙΚΌ N510018427AA ロッカクアナンツキトメネジ. ΥΠΟΔΟΧΗ SETSCREW 1
    HEXAGON ΚΑΡΎΔΙ 3 N510017852AA ロッカクナット
    ΑΙΣΘΗΤΉΡΑΣ 1 N310P914S1 センサ
    HEXAGON ΚΑΡΎΔΙ 1 N510017865AA ロッカクナット
    ΠΛΥΝΤΉΡΙΟ 1 N510028918AA ワッシャ
    ΔΑΚΤΎΛΙΟΣ 1 N510022574AA ブッシュ
    ΟΔΗΓΌΣ 1 N210066183AC ガイド
    ΟΔΗΓΌΣ 1 N210066295AA ガイド
    ΦΡΑΓΜΌΣ 1 N210066728AA ブロック
    ΦΡΑΓΜΌΣ 1 N210068280AB ブロック
    ΠΙΆΤΟ 2 X01S21060 プレート
    N210081326AA カラ - ΠΕΡΙΛΑΊΜΙΟ 4
    ΕΠΙΚΕΦΑΛΉΣ ΒΊΔΑ 6 ΖΕΥΚΤΌΝΤΩΝ N510018251AA トラスコネジ
    N610061329AA プリントキバンストッパユニット P.C.B. ΜΟΝΑΔΑ 1 ΠΩΜΑΤΩΝ
    ΠΙΑΤΟ 2 1041305952 プレート
    ΠΙΑΤΟ 2 1041305953 プレート
    ΥΠΟΣΤΉΡΙΓΜΑ 1 N210079868AB ブラケット
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 1 1046905042 ブラケット
    ΥΠΟΣΤΉΡΙΓΜΑ 1 N210079869AA ブラケット
    ΚΑΡΥΔΙ 1 1046905044 ナット
    ΚΎΛΙΝΔΡΟΣ 1 N510027842AA シリンダ
    ΣΥΝΑΡΜΟΛΌΓΗΣΗ 2 KXF0DZ7YA00 ツギテ
    ΜΠΟΥΛΌΝΙ 2 N510030187AA ボルト
    ΔΙΑΚΌΠΤΗΣ 1 N310P919T スイッチ
    ΜΟΝΆΔΑ 1 ΜΕΤΑΦΟΡΏΝ ΤΡΟΦΟΔΟΤΏΝ N610064467AA ブヒンキョウキュウユニット
    ΔΙΑΓΏΝΙΑ ΑΚΤΊΝΑ 1 N610065484AB クロスビーム
    ΓΡΑΜΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 2 ΚΙΝΗΣΕΩΝ 1087107004 リニアモーションユニット
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 2 104690700501 ブラケット
    ΚΑΤΟΧΟΣ 2 1046907006 ホルダ
    ΒΙΔΑ 1 ΣΦΑΙΡΩΝ 102070700301 ボールネジ
    ΠΙΆΤΟ N210081318AB プレート (センサ) (ΑΙΣΘΗΤΉΡΑΣ) 2
    ΠΙΑΤΟ 1 108710703001 プレート
    ΠΙΆΤΟ N210081316AA プレート (センサ) (ΑΙΣΘΗΤΉΡΑΣ) 1
    ΠΙΆΤΟ N210081317AA プレート (センサ) (ΑΙΣΘΗΤΉΡΑΣ) 1
    ΠΙΑΤΟ 1 108710703503 プレート
    ΠΩΜΑ 2 1046907046 ストッパー
    ΜΗΧΑΝΉ 1 N610052031AA モータ
    ΜΗΧΑΝΉ 1 N610052032AA モータ
    ΔΕΚΑΕΞΑΔΙΚΌ N510004048AA ロッカクアナツキボルト. ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΚΑΠ ΜΠΟΥΛΌΝΙ 2 ΥΠΟΔΟΧΩΝ
    ΣΎΖΕΥΞΗ 2 N645SCE2-022 カップリング
    ΔΙΑΚΌΠΤΗΣ 4 N510030839AA スイッチ
    ΚΑΛΏΔΙΟ 4 KXF0DG3AA00 ケーブル
    ΑΙΣΘΗΤΉΡΑΣ 6 N310P921SA1 センサ
    ΑΙΣΘΗΤΉΡΑΣ 2 N310P921S1 センサ
    ΥΠΟΣΤΉΡΙΓΜΑ 2 N210071612AA ブラケット
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 4 104690703104 ブラケット
    ΣΚΥΛΊ N210081324AA ドグ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΉΡΑ 2
    ΣΚΥΛΙ 108710703302 ドグ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ 1
    ΣΚΥΛΙ 108710703602 ドグ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ 1
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 1 104690704701 ブラケット
    ΥΠΟΣΤΉΡΙΓΜΑ 1 N210071459AA ブラケット
    ΥΠΟΣΤΉΡΙΓΜΑ 1 N210071458AA ブラケット
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 2 108710704301 ブラケット
    ΥΠΟΣΤΉΡΙΓΜΑ 2 N210066178AA ブラケット
    ΥΠΟΣΤΉΡΙΓΜΑ 2 N210066179AA ブラケット
    ΠΙΆΤΟ 2 N610051260AC プレート
    ΕΎΚΑΜΠΤΟΣ ΑΓΩΓΌΣ 2 N9862500-T61 フレキシブルダクト
    ΠΑΡΆΛΛΗΛΗ ΚΑΡΦΊΤΣΑ 4 XPJ5A20FW ヘイコウピン
    ΜΠΟΥΛΌΝΙ 8 N510017645AA ボルト
    ΥΠΟΣΤΉΡΙΓΜΑ 1 N210081320AA ブラケット
    ΡΑΒΔΟΣ 3 102070708701 ロッド
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΓΜΑ 3 104690701001 ブラケット
    ΠΙΑΤΟ 2 1046907012 プレート
    ΚΑΡΦΙΤΣΑ 15 1083807012 ピン

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ping You Industrial Co.,Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Becky Lee

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα